فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: ارتش امروز در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و تا ریشه کن شدن ویروس «کرونا» تا آخرین نفس در کنار مردم ایستاده است.

به گزارش شیعه پرس، امیر سرتیپ نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی در آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه هوایی شهید دوران شیراز ضمن قدردانی از فعالیت‌های امیرسرتیپ دوم خلبان اسماعیل لشکری در دوران تصدی فرماندهی پایگاه هوایی شهید دوران،  با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های بسیار گسترده ارتش در خصوص مبارزه با ویروس کرونا، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد و تا ریشه کن شدن این ویروس و تا آخرین نفس در کنار مردم ولایت مدار ایستاده است.

وی با اشاره به سابقه آمریکا در فاجعه هیروشیما و ناکازاکی و جنگ ویتنام، افزود: جنایت های آمریکا سابقه تاریخی دارد و آمریکا برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ توطئه ای علیه ایران فروگذار نخواهد کرد وجنایات وفتنه های شیطان بزرگ در تاریخ به ثبت رسیده است ولی ارتش در همه حوزه ها آماده مقابله با تهدیدهای استکبار جهانی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ با عنوان «جهش تولید»  از سوی رهبر معظم انقلاب، تصریح کرد: امروز تنها راه مقابله با تهدیدات دشمنان نظام و انقلاب اسلامی، مقاوم بودن در برابر مشکلات و تلاش شبانه روزی و جهاد گانه است.

امیر نصیرزاده با بیان اینکه باید همگی برای رسیدن به هدف اصلی سرعتی کار کنیم و زمان نشناسیم، اظهار داشت: پایگاه شهید دوران به دلیل ظرفیت‌های متعدد از جمله داشتن پرنده ها، ماموریت‌های ویژه و نیروهای متخصص و متعهد می‌تواند در بحث جهش تولید جزء مصادیق بارز باشد.