به مناسبت روز جهانی قدس، نشست وبینار با موضوع «فرهنگ روز قدس در مقابله با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی» اول خردادماه به همت رایزنی فرهنگی ایران در لبنان برگزار می‌شود.

به گزارش شیعه پرس، به مناسبت روز جهانی قدس که یادگار امام خمینی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان است، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان با همکاری مرکز عربی بین‌المللی ارتباط و همبستگی «التواصل و التضامن» و کنفرانس احزاب عربی «الاحزاب العربیه» نشست وبیناری با موضوع «فرهنگ روز قدس در مقابله با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی» برگزار می‌کند.

در این نشست، عباس خامه‌یار، رایزن فرهنگی کشورمان در لبنان، شیخ ماهر حمود، رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت، استاد معن بشور، رئیس مرکز عربی بین‌المللی «التواصل والتضامن»، قاسم صالح، دبیرکل کنفرانس احزاب عربی و تیسیر الخطیب، نویسنده و پژوهشگر فلسطینی به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

این نشست پنجشنبه، اول خردادماه، از ساعت ۱۴ به وقت بیروت آغاز خواهد شد و از طریق شبکه‌های مجازی قابل دسترسی است. علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در آن، برنامه zoom cloud meeting را در تلفن همراه یا کامپیوتر خود نصب و با وارد کردن رمز ورود ۲۷۵۰۸۵۸۹۴۹ در نشست مشارکت کنند.

همچنین ارتباط با این نشست از طریق لینک زیر امکان‌پذیر است:
Https://us۰۴web.zoom.us/j/۲۷۵۰۸۵۸۹۴۹?pwd-VmE۰dXBMUXlnZTBVVFNFT۰lwUXZNQT۰۹