فرمانده مرزبانی ناجا از آغاز به کار قرارگاه «مقداد» مرزبانی، به منظور اقدامات ویژه کنترلی در مرزها، تا پایان انتخابات خبر داد.

به گزارش پرس شیعه، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار قاسم رضایی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی مردم ما به هویت اصلی خویش رسیدند و انقلاب اسلامی به ملت ما فرصت تصمیم گیری داد.

وی با اشاره به برگزاری خوب انتخابات از ابتدای انقلاب تا کنون افزود: دشمنان ما به دنبال آسیب رساندن به انتخابات و حتی جلوگیری از برگزاری آنها بودند که به لطف الهی، تدبیر مقام معظم رهبری، آمادگی و هوشیاری سازمانهای اجتماعی و امنیتی از رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مرزبانی نیز به عنوان یکی از رده‌های تاثیرگذار در بحث امنیت و پیشگیری از ورود نا امنی به کشور، چندین ماه قبل از انتخابات با افزایش اقدامات کنترلی، اشراف و جلوگیری از ورود هرگونه نا امنی به کشور را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

رضایی همچنین بیان داشت: در ایام انتخابات، کنترل مرزها با راه اندازی قرارگاه ویژه‌ای در ستاد مرزبانی و حضور کارشناسان در مناطق مرزی افزایش می‌یابد و به همین منظور قرارگاه «مقداد» برای رصد لحظه به لحظه مرزها تا پایان انتخابات در مرکز فرماندهی و کنترل مرزبانی از اول اسفند ماه آغاز به کار کرد.

این مقام عالی رتبه در مرزبانی کشور در پایان گفت: امیدواریم با اقدامات کنترلی صورت گرفته همانند دوره‌های قبل شاهد برگزاری با شکوه انتخابات و حضور میلیونی مردم در پای صندوقهای رای باشیم.