کتابخانه هدی فرهنگسرای قرآن به مناسبت هفته دفاع مقدس تولیدات مختلفی را منتشر می‌کند.

به گزارش شیعه پرس، فرهنگسرای قرآن به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی را به صورت مجازی آماده کرده که از ۳۱ شهریور ماه هر روز در شبکه‌های مختلف اجتماعی منتشر می‌کند.

«از شهدا بیاموزیم» در قالب پوسترهای مجازی هر روز به زندگینامه یک شهید، خاطرات جنگ و سبک زندگی شهدا هفت سال دفاع مقدس می‌پردازد.

طرح «کتابدان» به صورت فتوکلیپ با معرفی «کتاب خداحافظ درختان سرو» نوشته مژگان شیخی، فرهنگ «سخنان امام حسین علیه السلام» نوشته محمد دشتی و معرفی کتاب «مقتل جامع سیدالشهدا» نوشته گروهی از تاریخ پژوهان زیر نظر مهدی پیشوایی آماده و منتشر خواهد شد.«پیام شهدا» یک فتوکلیپ از وصیت نامه شهداست که روز ۳۱ شهریور منتشر خواهد شد.

همچنین برنامه اصلی این هفته «کتاب عاشقی» است که به صورت پوستر مجازی تهیه شده و هر روز یک کتاب را به مخاطبان خود معرفی می‌کند. کتابهای: ۱- وقتی مهتاب گم شد به قلم حمید حسام ۲- آب هرگز نمی میرد به قلم حمید حسام ۳- جشن حنابندان به قلم محمد حسین قدمی ۴- فرنگیس به قلم مهناز فتاحی ۵- آتش به اختیار به قلم حجت ایروانی ۶- عباس دست طلا به قلم محبوبه معراجی پور ۷- سرباز کوچک امام به قلم فاطمه دوست کامی و محمد طحانیان.

شایان ذکر است تمامی این هفت کتاب تقریظ شده مقام معظم رهبری هستند.

این برنامه‌ها از ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه هر روز در صفحه اینستاگرام فرهنگسرای قرآن در اختیار عموم علاقمندان قرار می‌گیرد.