ویژه نامه الکترونیک همایش ملی «مقاومت اسلامی از نگاه قرآن» با مصاحبه ویژه ای از رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سه زبان منتشر شد.

به گزارش شیعه پرس، ویژه نامه الکترونیک همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن کریم به صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی و سردبیری محمدرضا قربان زاده به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی بر روی پرتال این دفتر به نشانی www.Dte.ir منتشر شد.

از جمله مطالبی که در ویژه نامه الکترونیک همایش ملی مقاومت اسلامی به چشم می‌خورد، مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی «رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» است که در آن علل و راهکارهای گفتمان سازی مقاومت، دلایل تاکید بیشتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر مسئله مقاومت نسبت به گذشته و وظیفه دفتر تبلیغات اسلامی در برابر موضوع مقاومت بررسی شده است.

سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی «رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» در موضوع قرآن و مبانی سیاسی مقاومت اسلامی و گفت وگو با حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق یوسفی مقدم «رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم» در خصوص اهداف و محورها، نهادهای مشارکت کننده و تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه همایش ملی مقاومت اسلامی از نگاه قرآن کریم از دیگر مطالب این ویژه نامه است.

همچنین در این ویژه نامه گزیده ای از چکیده مقالات رسیده به همایش نیز به چشم می‌خورد که از جمله صاحبان چکیده مقالات می‌توان به حجج اسلام و آقایان سعید بهمنی «رئیس دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم»، فرج الله میرعرب «عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی»، غلامحسین اعرابی «مدیر مسئول دوفصلنامه پژوهش‌های تفسیر تطبیقی»، حسین الهی نژاد «رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی»، علی اسدی و علی اصغر قربانی از «پژوهشگران و اساتید حوزه علمیه قم» اشاره کرد.

خوانندگان این ویژه نامه در انتهای این ویژه نامه نیز می‌توانند جدول برنامه‌های افتتاحیه و اختتامیه و همچنین کمیسیون‌های تخصصی همایش که از شنبه ۲۹ شهریورماه ۹۹ تا پنج شنبه ۳ مهرماه ۹۹ در قم برگزار می‌شود را مشاهده کنند.

علاقه مندان برای دانلود اینجا مراجعه کنند!