سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن با اشاره به مراسم امضای توافقنامه سازش توسط منامه و ابوظبی با رژیم صهیونیستی در واشنگتن، گفت: حضور در جشن خیانت در کاخ سفید کمک به فعالیت های انتخاباتی ترامپ بود.

به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن در سخنانی اعلام کرد که مسأله فلسطین یک مسأله عربی و اسلامی است که مبارزه حق علیه باطل در آن نمود پیدا کرده است.

بر اساس این گزارش، وی افزود: حضور در جشن خیانت کاخ سفید در واقع اقدامی در راستای کمک به تبلیغات سران آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

عبدالسلام تأکید کرد: دولت‌هایی که به سمت اسرائیل حرکت می‌کنند نمی‌توانند واقعیت را تغییر دهند؛ آنها حتی در دورانی که به صورت محرمانه روابط خود را با صهیونیست‌ها عادی سازی کرده بودند، چیزی به دست نیاوردند.

سخنگوی انصارالله در ادامه گفت: جشن خیانتی که در کاخ سفید برگزار شد در واقع بخشی از فعالیت‌های انتخاباتی دونالد ترامپ محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: کشورهایی که امروز در مسیر عادی سازی حرکت می‌کنند و مدعی هستند که ۳۰ سال برای فلسطین در برابر اسرائیل ایستاده‌اند، اساساً هیچگاه نبردی با تل آویو نداشته‌اند.