بوشهر – مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: دشمنان در اتاق‌های فکر خود می‌خواهند مردم ایران را از مسیر اصلی انقلاب دور کنند، اما این ملت با تمام وجود در مسیر انقلاب باقی ماندند.

به گزارش پرس شیعه، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر دوشنبه در جمع مردم بخش ریز شهرستان جم با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه، اظهار کرد: انتظار می‌رود که مردم با پیروی از اهل بیت(ع) زندگی خود را همانند زندگی حضرت زهرا(س) بسازند.

وی اضافه کرد: مردم استان بوشهر به ولایتمداری معروف هستند؛ اگر مردم ولایت‌مدار در کنار اهل‌بیت(ع) بودند شاید آن اتفاقات رخ نمی‌داد، اما با همه اتفاقات امروز مردم در عصر غیبت شیفته امام(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند و در موارد حساس گوش به‌فرمان هستند.

امام جمعه قم با اشاره به اینکه مردم باید در مقابل دشمن‌ترین دشمنان ایستادگی کنند، بیان کرد: مردم استان بوشهر فهیم هستند و در دوران دفاع مقدس فرزندانتان را به قربانگاه فرستادید و امروزنیز این مردم آماده جانفشانی در راه انقلاب و نظام هستند.

وی افزود: مردم در روز ۲۲بهمن پیروز بودند، اما امسال بعد از آن یک آزمون دیگری وجود دارد که امیدوارم همه مردم در این روز حضور داشته و در مقابل دشمنان بار دیگر پیروز شوید.

آیت‌الله حسینی بوشهری بیان کرد: من علاقه مند هستم تا در کنار مردم استان بوشهر زندگی کنم و همیشه دلم با مردم ولایتمدار خواهد بود.

وی تصریح کرد: نیروهای سپاه، ارتش، بسیج و اقشار گوناگون مردم در دفاع مقدس سربلند بودند و باید برای تداوم این سربلندی در روز هفت اسفند با حضور پای صندوق های رای دوستان را خوشحال و چشم دشمنان را کور کنیم.

حسینی بوشهری بیان کرد: امروز مردم بصیر، نیروهای ارزشی و نیروهای مردمی بسیج بعد از اینکه متوجه شدن گروه خبیث داعش قصد جسارت به حرم شریفین دارند تا پای جان برای دفاع از حرم اهلبیت(ع) در حال دفاع هستند.

این مدرس حوزه علمیه تصریح کرد: دشمنان در طراحی و اتاق‌های فکر خود می‌خواهند مردم ایران را از مسیر اصلی انقلاب دور کنند، اما این ملت عاشورایی با تمام وجود در مسیر انقلاب باقی ماندند.