ترامپ از دستورش به نمایندگان خود برای توقف مذاکره با دموکرات ها درباره بسته حمایت اقتصادی در دوران شیوع کرونا تا پس از زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

به گزارش شیعه پرس، رئیس جمهور آمریکا از توقف مذاکرات با دموکرات ها درباره بسته حمایت اقتصادی در دوران شیوع کرونا و موکول شدن آن به بعد از انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

«دونالد ترامپ» سه شنبه شب در صفحه توئیتر خود نوشت: من به نمایندگان خود دستور دادم که مذاکرات تا زمان برگزاری انتخابات متوقف شود. من به محض آنکه در انتخابات پیروز شدم لایحه حمایتی بزرگی را تصویب خواهم کرد که بر آمریکایی‌های سختکوش و کسب‌وکارهای کوچک تمرکز دارد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین افزود که از «میچ مک‌کونل» رهبر اکثریت سنا درخواست کرده است تا به صورت تمام وقت بر روی موضوع تایید «امی‌کانی برت» نامزد عضویت در دادگاه عالی آمریکا تمرکز نماید.

سخنان ترامپ در حالی است که «استیون منوچین» وزیر خزانه‌داری آمریکا و «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه جلسه یک ساعت و نیمی را در این خصوص برگزار کردند و قرار بود که مذاکرات مجددا روز سه‌شنبه ادامه پیدا کند.