عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی هشدار داد که مسئولیت جان و سلامت «ماهر اخرس» اسیر فلسطینی که از ۷۶ روز پیش دست به اعتصاب غذا زده، متوجه رژیم صهیونیستی است.

به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، «خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی هشدار داد که مسئولیت جان و سلامت «ماهر اخرس» اسیر فلسطینی که از ۷۶ روز پیش دست به اعتصاب غذا زده، متوجه رژیم صهیونیستی است.

بر اساس این گزارش، البطش در تهدیدی شدیداللحن اظهار داشت که رژیم صهیونیستی در معادلات خود اشتباه نکند و ما جز به آزادی ماهر اخرس رضایت نخواهیم داد.

البطش افزود که اگر بلایی سر این اسیر فلسطینی بیاید، مقاومت فلسطین دشمن صهیونیستی را مجازات خواهد کرد و این رژیم بهای سنگینی خواهد پرداخت.

وی گفت: تمامی کسانی که می‌خواهند آرام‌سازی اوضاع در غزه ادامه داشته باشد، باید این پیام را به خوبی درک کنند و بدانند که ما هرگز اسرای فلسطینی را در زندان‌های دشمن تنها نخواهیم گذاشت.

البطش عموم فلسطینیان در کرانه باختری را به خیزش سراسری علیه اشغالگران صهیونیست در حمایت از اسرای فلسطینی به ویژه اسیر ماهر اخرس فراخواند.

وی از سازمان ملل و تمامی نهادهای حقوقی بین‌المللی و آزادگان جهان نیز خواست رژیم صهیونیستی را برای آزادی این اسیر فلسطینی تحت فشار قرار دهند.