یک نویسنده صهیونیست اذعان کرد که رژیم صهیونیستی به سمت نابودی و ویرانی حرکت می کند.

به گزارش شیعه پرس به نقل از عربی ۲۱، «شموئیل لیوین» نویسنده صهیونیست با انتشار یک مقاله به بحران های موجود در رژیم صهیونیستی و جامعه صهیونیستها اشاره کرد.

وی در این مقاله نوشت: بحران های گسترده ای، اسرائیل را در نوردیده است و وخیم شدن این شرایط ما را به لبه یک پرتگاه خطرناک که پیش از این با آن رو به رو نبوده ایم می کشاند.

لیوین ادامه داد: ما شاهد فروپاشی کامل جامعه اسرائیل هستیم. گزارش های منتشر شده بیانگر آن است که اسرائیلی ها به سمت یک شکاف عمیق حرکت می کنند.

به نوشته این مقاله، باید به این مسأله اذعان کرد که صهیونیستها، مقامات این رژیم را سرزنش می کنند اما نباید از این مسأله غافل شد که عملکرد سوء مقامات صهیونیست، چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز همینطور بوده است.

در این مقاله آمده است: ما می دانیم که مسئولان اسرائیل و مقامات آن، فاسد و غیر قابل اعتماد هستند. آنها معتقدند که همه چیز برای آنها مجاز است. اما سؤال اصلی این است: چرا ما بارها و بارها آنها را انتخاب می کنیم؟ جواب: گزینه دیگری نداریم.

در این مقاله نوشته شده است: ما به سمت ویرانی و نابودی حرکت می کنیم و اگر از دست این کابینه بیمار خلاص نشویم این اتفاق خواهد افتاد.