معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: هم اکنون هفت قرارگاه در نیروی زمینی سپاه به تولید روزانه صدهزار ماسک استاندارد می‌پردازند.

به گزارش شیعه پرس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه درارتباط زنده تصویری فرمانده کل سپاه  با فرماندهان سپاه استانی اظهار داشت: بیمارستان صدوقی سپاه در اصفهان ۷۰ تخت را در یک مجموعه جدا آماده کرده و همه خدمات بیماران کرونایی را در آن ارائه می‌کند.

وی افزود: با همه ظرفیت به میدان آمده ایم و اگر ضرورت داشت مراکز نقاهتگاهی را هم آماده خدمات رسانی خواهیم کرد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: هم اکنون هفت قرارگاه در نیروی زمینی سپاه به تولید ماسک می‌پردازند که روزانه صدهزار ماسک استاندارد تولید می‌شود و غالبا در اختیار مراکز محروم قرار می‌گیرند.

سردار پورجمشیدیان افزود: تهیه بیش از ۴۰۰ هزار بسته کمک معیشتی را در دستور کار داریم که بیش از صدهزار بسته تاکنون توزیع شده است و علاوه بر این همچنان غذای گرم را میان نیازمندان توزیع می‌کنیم.

وی ادامه داد: تهیه و توزیع چهارهزار جهیزیه را نیز در دستور کار داریم که کالاهای مورد نیاز آن جمع آوری شده است و پس از پایان ماه صفر در اختیار اقشار محروم قرار می‌دهیم و در کنار این کمک‌ها مقادیر زیادی لوازم تحریر هم توزیع شده است.

فرمانده کل سپاه هم پس از سخنان سردار جمشیدیان درخواست کرد: همه امکانات و تاسیسات بیمارستان‌های ثابت و سیار نیروی زمینی سپاه در اختیار بیماران کرونایی قرار گیرد.

سردار سرلشکر سلامی همچنین در خصوص کمک به ازدواج آسان در مناطق محروم کشور هم تاکید ویژه داشت.