رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا به حجت الاسلام محمدحسنی سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت.

به گزارش شیعه پرس، حجت الاسلام علی سعیدی، همزمان با ۲۴ مهرماه سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، خطاب به حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«حضور مجموعه به نام عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح از الهامات الهی و از برکات پروردگار بر امام بزرگوار ما و مجموعه دست‌اندرکاران امور کشور بود.» -حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی).

ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

جناب حجت الاسلام عباس محمدحسنی (دام عزه)

سلام علیکم

پس از آنکه اراده الهی بر آن تعلق گرفت که طاغوت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی با رهبری بی‌بدیل بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه)، جانفشانی‌های روحانیت و مردم مسلمان ایران و همراهی شایسته بدنه مردمی و مسلمان ارتش به ورطه سقوط و نابودی کشانده شود؛ ارتش جمهوری اسلامی نقش بارزی را در تثبیت انقلاب اسلامی و مقابله با دشمنان نظام نوپای اسلامی ایفا نمود. این ارتش تحول یافته و به انقلاب پیوسته با درایت پیامبر گوهنه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) مزین به سازمانی مقدس و معنوی به نام سازمان عقیدتی سیاسی گردید تا علاوه بر تکامل سرمایه‌های دینی و معنوی کارکنان ولایت‌مدار و مردمی خود، نقش دین و معنویت را به عنوان قدرت واقعی در دوران انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت به جهانیان نشان دهد و اتصال کارکنان خدوم ارتش به ریسمان الهی را به منصه ظهور برساند.

فرا رسیدن چهلمین سال تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مقطعی از کمال و رشد یافتگی این سازمان مقدس می‌باشد. اینجانب ضمن تبریک ۲۴ مهرماه سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی به رئیس و کارکنان محترم سازمان عقیدتی سیاسی، این روز عزیز را به همه فرماندهان و کارکنان ولایتمدار، خدوم و ایثارگر ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات همه را در دستیابی به اهداف مقدس سازمان و ارتقا روحیه معنوی و بصیرتی و جهادی ارتش ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواستارم.

علی سعیدی

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا