وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت که در سفر هفته آینده هیأت اماراتی به فلسطین اشغالی، توافقنامه‌های بیشتری با این هیأت امضا می‌شود.

به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری سما، «گابی اشکنازی» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در سفر هفته آینده هیأت اماراتی به فلسطین اشغالی، توافقنامه‌های بیشتری با این هیأت امضا می‌شود.

وی افزود: سخن ما درباره توافقنامه‌هایی است که به موجب آن پروازهای مستقیم از اسرائیل به امارات، نفوذ تکنولوژی‌ اسرائیل به بازارهای جدید، ایجاد هیأت‌های رسمی دیپلماتیک در خلیج فارس و همکاری در رابطه با مبارزه با کرونا و دیگر زمینه‌ها را فراهم کند.

اشکنازی ابراز امیدواری کرد که هفته آینده تعدادی از این توافقنامه‌ها امضا شود و در آینده نزدیک شاهد سفرهای متقابل گردشگران و بازرگانان دو طرف باشند که در خیابان‌های ابوظبی و سواحل آن یا در سواحل تل‌آویو و سراسر سرزمین اشغالی در حال قدم زدن هستند.

کنیست (پارلمان) رژیم صهیونیستی امروز در جلسه ویژه‌ای به توافق عادی‌سازی روابط با امارات که اخیرا در واشنگتن امضا شد، رأی خواهد داد حال آنکه اعضای عرب کنیست گفته‌اند که به این توافقنامه رأی مخالف خواهند داد.