ساری – نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت هفته وحدت از پیامبر اکرم (ص) به عنوان محور پاکی، صفا و وحدت یاد کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نمازجمعه ساری، هفته وحدت را گرامی داشت و بر لزوم تبیین و پیاده شدن سیره نبوی در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: سیره و منش رسول نیکی ها و پاکی ها سبب رستگاری و فلاح جامعه می شود.

وی با بیان اینکه زندگی پیامبران و امامان معصوم سراسر درس و سیره زندگی است، بر لزوم برپایی جشن های باشکوه هفته وحدت در استان مازندران که داعیه علوی بودن دارد، تاکید کرد.

امام جمعه ساری، همچنین وحدت حوزه و دانشگاه را نیاز ضروری جامعه برشمرد و گفت: وحدت این دو مرکز سبب رفع بسیاری از مشکلات جامعه می شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخشی از سخنانش با اشاره به بحران برف و خسارت های وارده به بخش کشاورزی و باغداری از مسئولان خواست تا برای جبران خسارت وارده تدبیری اندیشه شود.

آیت الله طبرسی ادامه داد: دولت باید نسبت به عملی کردن وعده هایی که برای جبران خسارات و حمایت از کشاورزان داده است، جامه عمل بپوشاند.

وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه ساری، با گرامیداشت روز راهدار خواهان تقویت زیرساخت‌های جاده‌ای استان گردشگر پذیر مازندران شد و نقش راهداران را در ارائه خدمات به هم‌وطنان مهم برشمرد.