فصل انتخابات که می رسد گویا بهاری را در پیش داریم که گلبرگ هایش، برگه های رای مردمی پر افتخار و با عظمت است. سرسبزی اش را حضور پرشور، و بوی عطر آن را انتخاب های خوب و درست رقم می زند. در یک کلام، بهاری که زمستان سخت دشمنی دشمنان را درهم می شکند و بار دیگر، نهال پر برکت انقلاب اسلامی را آبیاری می کند.

به گزارش پرس شیعه به نقل از روابط عمومی وزارت اطلاعات ،مردم همدل و همزبان هفتم اسفند امسال با حضور خود در پای صندوق ها، نمایندگان خود در دو مجلس مهم و موثر در نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخاب می نمایند و بار دیگر، رای به همراهی و قوت و استقامت خود پای درخت انقلاب اسلامی و تجدید پیمان با ارزش های والای آن می دهند.

دشمنان هم که تلاش خود را بر تضعیف و ایجاد اختلاف و فاصله بین اقشار مختلف گذاشته اند، مثل همیشه سرخورده و ناکام خواهند ماند و روسیاهی برای ذغال وجودشان ماندگار تر خواهد شد.

وزارت اطلاعات نیز در این انتخابات همچون گذشته با دعوت از همه ی مردم، احزاب، گروه ها و اقوام ایرانی و علاقمند به سربلندی کشور و نظام به شرکت در انتخابات، در مقابل هرگونه اقدام ضد امنیتی به مدد توفیقات الهی و همکاری موثر مردم ایستاده و هرگونه نا امنی، تخریب و تعدی در فضای انتخابات با قدرت پاسخ می دهند.

تامین امنیت انتخابات ، اشراف اطلاعاتی، تسهیل اقدامات امنیت افزا و مقابله با مخدوش کردن حق الناس در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری از وظایف اولیه وزارت اطلاعات است که تا کنون این امر قابل لمس نیز بوده و تا اعلام نتایج و شیرین شدن کام مسئولین نظام و مردم و مسئولین محترم نظام از برگزاری و نتیجه انتخابات تداوم خواهد یافت.