آخرین آمار و گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر رژیم صهیونیستی ۲۵ خبرنگار فلسطینی را به اسارت گرفته است.

به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه دارد. طبق آخرین آمار و گزارش‌ها، در حال حاضر ۲۵ خبرنگار فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی به اسارت گرفته شدند.

بر اساس این گزارش، کمیته حمایت از خبرنگاران در فلسطین ضمن تأیید خبر مذکور، اعلام کرد: هم اکنون ۲۵ خبرنگار فلسطینی در زندان‌های رژیم صهیونیستی در اسارت به سر می‌برند. این کمیته بازداشت تعداد جدیدی از خبرنگاران فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست طی هفته‌های گذشته را به شدت محکوم کرد.

کمیته مذکور اشاره کرد که رژیم صهیونیستی طی سال گذشته میلادی ۶۴ مرتبه دست به بازداشت خبرنگاران زده و ۳۹ حکم بازداشت و تمدید مدت بازداشت در حق آنها صادر کرده است. تمامی اینها در حالی است که جامعه جهانی همچنان در قبال اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی سیاست سکوت را در پیش گرفته است.

گفتنی است، نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه‌های گذشته بر شدت سرکوب‌های خود علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی افزودند. طبق آخرین آمار منتشر شده، صهیونیست‌ها در ماه‌های اخیر قریب به ۵۰۰ شهروند فلسطینی را در نقاط مختلف اراضی اشغالی بازداشت کردند.