جانشین فرمانده کل ارتش گفت: همدلی بین یگان‌های مستقر در منطقه رزمایش سبب شد که کاستی‌ های گذشته برطرف شده و وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شویم.

به گزارش پرس شیعه به نقل از دفاع پرس، امیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» جانشین فرمانده کل ارتش در پایان هفتمین رزمایش مدافعان آسمان ولایت در جمع خبرنگاران به ارزیابی اقدامات انجام شده در رزمایش پرداخت و اظهار کرد: با توجه به گستره عملیاتی منطقه رزمایش و اقدامات انجام شده، تمامی اهداف از پیش تعیین شده در رزمایش محقق شد.

وی افزود: همدلی بین یگان‌های مستقر در منطقه رزمایش سبب شد که کاستی‌های گذشته برطرف شده و وارد مرحله جدیدی برای دفاع از آسمان‌های کشور شویم.

جانشین فرمانده کل ارتش تاکید کرد: مردم مطمئن باشند همانگونه که در رزمایش قرارگاه پدافند هوایی ارتش مشاهده کردیم، ارتش در زمین، هوا و دریا از قابلیت‌های بسیار بالایی برخوردار است.

پوردستان همچنین خاطرنشان کرد: هدف ارتش دستیابی به قابلیتی است که بتوانیم به شایستگی از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور دفاع کنیم.

وی درباره ارتقاء تجهیزات و ظرفیت‌های دفاعی کشور در آینده، تصریح کرد: قطعا ارتش متناسب با تهدیدات مختلف، ظرفیت‌های دفاعی خود را ارتقا می‌دهد.

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه به برگزاری رزمایش‌های مختلف از سوی ارتش اشاره و عنوان کرد: بر اساس تدابیر فرمانده کل ارتش، رزمایش‌های نیروهای مختلف ارتش در حال برگزاری است. در همین راستا، در هفته‌های گذشته شاهد برگزاری چهارمین رزمایش محمد رسول‌ الله(ص) از سوی نیروی زمینی در منطقه جنوب‌شرق کشور و طی روزهای اخیر نیز شاهد برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت_۷ توسط قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) در منطقه جنوب بودیم.

وی گفت: رزمایش نیروی دریایی راهبردی ارتش نیز طی ماه آینده در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار خواهد شد.