قزوین- پیکر مطهر شهید طلبه مدافع حرم عصر پنجشنبه با حضور امام جمعه، استاندار، مسئولان ومردم ولایت مدار قزوین باشکوه خاصی تشییع شد.

به گزارش پرس شیعه،عصر پنجشنبه مردم ولایت مدار استان قزوین بار دیگر برای صیانت از ارزشهای دفاع مقدس و تجدید بیعت با شهدا به صحنه آمدند و نشان دادند شهدا را هرگز فراموش نکرده و نخواهند کرد.

استقبال مردم استان قزوین از پیکر مطهر شهید حجت الله اسدی بقدری باشکوه بود که روزهای جنگ و تشییع شهدا را بار دیگر دراذهان زنده کرد و ولایتمداری و پایبندی به مسیر شهدا را به اثبات رساند.

پیکر مطهر سومین شهید مدافع حرم استان قزوین با حضور ایت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، فریدون همتی استاندار، سردار شاهرخی فرمانده سپاه استان، خانواده معظم شهدا، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم از مقابل امامزاده اسماعیل(ع) تا امامزاده حسین(ع) تشییع و در جوار دیگر گلگون کفنان شهید به خاک سپرده شد.
پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم، حجت‌ اسدی، طلبه بسیجی، مداح اهل‌بیت و مسئول هیأت حسین جان(ع) از امامزاده اسماعیل (ع) قزوین به سمت گلزار مطهر شهدای این شهر تشییع شد.

در این مراسم ضمن ادای احترام نظامی توسط نیروهای نظامی حاضر در مراسم، مداحان اهل بیت (ع) به قرائت زیارت عاشورا و مصیبت اهل بیت (ع) پرداختند.

پیکر مطهر این شهید مدافع حرم، پس از اقامه‌ نماز توسط آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در گلزار شهدای شهر قزوین به خاک سپرده شد.
از شهید اسدی سه فرزند پسر دو ماهه، ۴ ساله و ۶ ساله به یادگار مانده است.
شهید رسول پورمراد و شهید حمید سیاهکالی مرادی از پاسداران تیپ ۸۲ سپاه حضرت صاحب الامر(عج) از شهدای مدافع حرم استان قزوین هستند.