وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی پیامی درگذشت حاج یدالله اکبری پدر شهیدان اکبری را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه به نقل از اداره‌کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی پیامی درگذشت حاج یدالله اکبری پدر شهیدان اکبری را تسلیت گفت.

متن پیام سردار دهقان بدین شرح است:

خانواده محترم و معزز شهیدان اکبری

سلام علیکم

بار دیگر مشیت الهی بر این مقدر شد تا مردی استوار از تبار عاشوراییان زمان ، کالبد تنگ جسمانی را رها نموده و با قلبی آرام به سوی ملکوت اعلی رهسپار گردد.

مرحوم مغفور حاج یدالله اکبری را باید از مجاهدان راستینی دانست که در حمایت از دین خدا و امام خویش نه تنها جامه رزم پوشید بلکه با تأسی به سید الشهداء (ع) لباس مجاهدت فی سبیل الله را بر تن فرزندانش پوشاند و آنان را راهی جبهه های حق علیه باطل نمود.

بی شک سابقه درخشان مجاهدت های خالصانه و نقش ممتاز او در تربیت اسلامی و انقلابی ستارگان سپهر شهادت و ایثار شهیدان محمد شفیع، عین الله ، هدایت الله و نورالدین هیچ گاه از یاد و خاطر ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی محو نخواهد شد.

اینجانب درگذشت آن فقید سعید را به شما خانواده محترم، صبور و ایثارگر تسلیت عرض نموده ، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رضوان و مغفرت الهی و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان