رسانه‌های عراقی از وقوع دو انفجار تروریستی در شمال بغداد پایتخت این کشور خبر دادند.

به گزارش پرس شیعه،به نقل از سومریه نیوز، یک منبع در پلیس عراق امروز پنجشنبه گفت که در پی وقوع انفجار تروریستی که یک حسینه در شمال بغداد را هدف قرار داد، شماری کشته و یا زخمی شدند.

وی افزود یک عامل انتحاری در حالی که کمربند انفجاری بر تن داشت عصر امروز خود را در حسینیه الرسول الأعظم در منطقه الشعله در شمال بغداد منفجر کرد که در پی این انفجار شماری از افراد کشته و یا زخمی شده اند.

این منبع امنیتی گفت که آمار کشته شدگان و مجروحان این انفجار تروریستی تاکنون مشخص نشده است.

همچنین یک منبع در پلیس عراق گفت که در پی انفجار تروریستی دیگری در منطقه الشعله در شمال بغداد که بعد از انفجار تروریستی در حسینیه الرسول الأعظم به وقوع پیوست تعدادی از نیروهای امنیتی این کشور کشته و یا زخمی شدند.

این منبع افزود که یک عامل انتحاری که کمربند انفجاری بر تن داشت عصر امروز خود را میان نیروهای امنیتی که برای انتقال مجروحان و کشته شدگان انفجار تروریستی حسینیه الرسول الأعظم تجمع کرده بودند، منفجر کرد که در پی این انفجار شماری از این نیروها کشته و یا زخمی شدند.

دستگاههای امنیتی عراق اقدامات زیادی برای برقراری امنیت پایتخت انجام داده اند، اما تروریستها هر از گاهی با اقدامات تروریستی خود شهروندان عراقی و یا نیروهای امنیتی را هدف قرار می دهند.