سردبیر یک روزنامه عراقی تاکید کرد که شهرهای تحت اشغال داعش در آستانه انقلاب مردمی فراگیر علیه تروریست‌های داعش قرار گرفته اند.

به گزارش پرس شیعه؛ عادل حسونی العرداوی سردبیر روزنامه عراقی “صوت بغداد” از آغاز تحرک گسترده مردم در مناطق تحت اشغال داعش علیه این گروه تروریستی خبر داد.

وی گفت: بدون شک صبر مردم روستاها و شهرهایی که تحت اشغال داعش قرار دارند به دلیل اشتباهات و جنایت‌هایی که تروریست‌ها مرتکب می‌شوند به زودی لبریز خواهد شد و علیه داعش قیام خواهند کرد، مردم این مناطق دچار این بلای بزرگ شده‌اند و باید با آن مبارزه کنند.

العرداوی تصریح کرد: روزی خواهد رسید که مردم به داعش می گویند که زمان تو به پایان رسیده و باید به صلح و آرامش و برادری بازگردیم، به طور حتم علی رغم تمام فشارهایی که بر مردم شهرهای تحت اشغال داعش وارد می‌شود باید علیه داعش قیام کرده و برای شکست دادن تروریست‌ها با قدرت قد علم کنند.

آغاز تحرکات مردمی در مناطق تحت اشغال داعش

او در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد که مردم شهرها و مناطق تحت اشغال داعش تحرکاتی را علیه این گروه تروریستی آغاز کرده‌اند

سردبیر روزنامه عراقی صوت بغداد گفت: یک سال و نیم از اشغال شهر فلوجه توسط گروه تروریستی داعش می‌گذرد و مشاهده می‌کنیم که در روزهای اخیر مردم این شهر تحرکاتی علیه گروه تروریستی داعش آغاز کرده‌اند، در موصل نیز اعتراضات مردمی فراوانی علیه تروریست‌های داعش می‌شود، در حویجه و مناطق دیگر تحت اشغال داعش نیز تحرکاتی علیه این گروه تروریستی آغاز شده است.

مناطق تحت اشغال داعش در آستانه انقلاب فراگیر

وی در پایان گفت: ما در آستانه یک انقلاب مردمی در مناطق تحت اشغال داعش علیه این گروه تروریستی هستیم و تاکید می‌کنم که عشایر اصیل سنی و شیعه عراق با یکدیگر روابط بسیار نزدیکی دارند و باید برای نجات عراق از وضعیت کنونی مردانه در برابر داعش به پا خیزند.