کرمان – نماینده ولی فقیه در استان کرمان خواستار مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شد و گفت: حضور مردم در صحنه دشمنان را دچار هراس می کند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید یحیی جعفری ظهر امروز در خطبه های نمازجمعه این هفته کرمان خواستار حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای شد و گفت: از مردم می خواهم که شرکت در انتخابات را به ساعات پایانی رای گیری موکول نکنند.

وی با تشکر از تلاش های هیئت های اجرایی و نظارت و مدیریت استان کرمان برای برگزاری انتخابات باشکوه، افزود: با تلاش مسئولان بستر مناسب برای حضور پرشور مردم در انتخاباتی قانونمند و سالم فراهم شده است.

آیت الله جعفری با اشاره به اینکه دشمنان از حضور گسترده مردم در انتخابات هراس دارند، گفت: گرچه دشمنان در این دوره از انتخابات کمتر حرف زده اند اما باید به هوش باشیم چرا که آنها بیکار ننشسته و همواره به دنبال توطئه چینی هستند.

اما جمعه کرمان با تاکید بر اینکه باید سعی کنیم مجلسی مقتدر و توانا در برابر مستکبران تشکیل دهیم، ادامه داد: مردم در انتخاب فرد اصلح نهایت دقت را به کار گرفته و نمایندگانی ولایتمدار و دلسوز ملت و انقلاب را برگزینند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان سه اصل ولایت فقیه، محرم و انتظار را هدف حملات خود قرار داده اند، افزود: هدف اصلی دشمنان نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مردم ایران همواره مخالف خواست دشمنان رفتار می کنند

آیت الله جعفری گفت: خوشبختانه مردم ایران اسلامی ثابت کرده اند همواره مخالف خواست دشمنان رفتار می کنند و با وجود تبلیغات شبکه های ماهواره ای برای کمرنگ جلوه دادن مشارکت مردمی؛ ملت غیور ایران در نخستین ساعات رای گیری حضوری پررنگ و حداکثری در انتخابات داشته اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه باید قدران این ملت باشیم، گفت: مسئولان باید حل مشکلات مردم را در راس امور قرار داده و مقدمات اشتغالزایی را فراهم و نرخ بیکاری را کاهش دهند.

وی خواستار مشارکت خیرین در زمینه اشتغالزایی شد و ابراز کرد: امروز ایران اسلامی با وجود ناامنی ها و مشکلات در بسیاری از کشورهای منطقه؛ از امنیت کامل برخودار است.

آیت الله جعفری با اشاره به ا ینکه امنیت در سایه تلاش مسئولین نظامی، انتظامی و اطلاعاتی حاصل آمده است، گفت: ایران اسلامی در همه زمینه ها حرف برای گفتن دارد و پیشرفت کرده است.