معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با تشریح ویژه برنامه های این اداره کل در آستانه دهه فجر، گفت: برنامه های دهه مبارک فجر در رأس فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

به گزارش پرس شیعه،حجت الاسلام محمود نجاریان، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با تشریح برنامه های خود در ایام مبارک فجر، گفت: برنامه های دهه مبارک فجر در رأس فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی افزود: همه کمیته های سازمان تبلیغات اسلامی آماده فعالیت و برنامه ریزی در دهه مبارک فجر هستند که تا امروز کمیته تشکل های دینی سه جلسه با موضوعات مختلف فرهنگی و دینی برای بهبود و تأثیرگذاری این برنامه برای جوانان و نوجوانان تشکیل شده است.

حجت الاسلام نجاریان اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات، گردهمایی‌هایی با محوریت انتخابات، شور و انگیزه برای حضور مردم برگزار می‌شود و این همایش‌ها به صورتی برنامه ریزی شده که برای مخاطب بصیرت افزا باشد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به نحوه برگزاری این جشن های مذهبی و ملی، خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تا جشن ها و مراسمات مذهبی و ملی به صورت مردمی برگزار شود و نهادهای دولتی باید از آنها حمایت کنند، چرا که وقتی جشن ها به صورت مردمی برگزار شود دارای شور و هیجان هم خواهد بود.

وی با اشاره به برنامه های دیگر این اداره کل، بیان داشت: در ایام دهه مبارک فجر همایش ائمه جماعات برگزار خواهد شد و همچنین کمیته قرآن مسابقات قرآنی را در شهر قم و توابع آن بر پا خواهد شد.

حجت‌الاسلام نجاریان در پایان گفت: مجتمع فرهنگی نور هم که در منطقه محروم نیروگاه قرار دارد در ایام مبارک دهه فجر برنامه های ویژه ای برگزار خواهد کرد و همچنین کانون مداحان و شاعران در این ایام دارای برنامه ها و مراسمات ویژه ای هستند.