پیکر ۳ تن از آخرین جان‌باخته حادثه منا با حضور معاون سازمان حج و زیارت کشور در بروجرد و الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش پرس شیعه، به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت استان لرستان، آخرین گروه از شهدای جان‌باخته حادثه منا با حضور معاون سازمان حج و زیارت کشور روزهای پنجشنبه و جمعه در شهرستان‌های بروجرد و الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

محمد خسروی مدیرکل حج و زیارت استان لرستان، با اشاره به اینکه روزهای پنجشنبه و جمعه سه شهید حادثه منا در لرستان به خاک سپرده می‌شود، اظهار داشت: پیکر فتح‌اله گودرزی جان‌باخته حادثه منا ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه در گلزار شهدای دارالسلام بروجرد تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

وی افزود: پیکر علیرضا بنیادی ساعت ۱۴:۳۰ عصر پنجشنبه نیز از خیابان پیمان به سمت گلزار شهدای اکبر علی الیگودرز تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان به مراسم تشییع سومین جان‌باخته حادثه منا از آخرین گروه از مهاجرین الی الله لرستانی اشاره کرد و گفت: ساعت ۱۰ صبح روز جمعه نیز پیکر جواد چکشی در بهشت شهدای بروجرد تشییع و خاکسپاری می‌شود.

وی با بیان اینکه در حادثه منا ۳۳ لرستانی از شهرهای مختلف استان جان‌باختند گفت: از این تعداد ۲۹ جان‌باخته به زادگاهشان بازگردانده شدند و چهار شهید دیگر به رضایت خانواده‌هایشان در مقبره الشهداء مکه مکرمه به خاک سپرده‌ شدند.

خسروی تصریح کرد: این آخرین گروه از مهاجرین الی الله لرستانی حادثه منا بودند و پرونده جان‌باختگان لرستانی حادثه منا رسماً بسته شد؛ اما با تشکیل تیم پژوهشی و به‌منظور گرامیداشت یاد و خاطره این جان‌باختگان گران‌قدر در نظر است خاطرات، سوابق و زوایای اخلاقی و کاری این جان‌باختگان گردآوری و منتشر شود.