رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش شمال شرق کشور گفت: در دوران پیش از انقلاب اسلامی ایران هم ردیف و دوشادوش مقام معظم رهبری در مبارزات حضور داشتند و مورد علاقه ویژه شخص امام راحل بودند.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام عباس مقدسیان ظهر امروز در عیادت از آیت‌الله واعظ‌‌طبسی اظهار داشت: وضعیت آیت‌الله واعظ طبسی در حال کنترل و تثبیت شده است و شایعات مطرح شده در مورد ایشان در فضای مجازی صحت ندارد.

رئیس عقیدتی و سیاسی قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق بیان کرد: تلاش تیم پزشکی در جهت بهبود و بازگشت سلامتی دوباره ایشان بدون توقف در حال انجام است.

مقدسیان تاکید کرد: شخصیت ایشان از جهات بسیاری حائز اهمیت است، در دوران پیش از انقلاب اسلامی ایران هم ردیف و دوشادوش مقام معظم رهبری در مبارزات حضور داشتند و مورد علاقه ویژه شخص امام راحل بودند.

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله طبسی نمونه اعلای مدیریت اسلامی در دوران غیبت هستند گفت: خلوص نیت ایشان در جریان خدمات ۳۸ ساله در حوزه علمیه، آستان قدس رضوی و نهادهای دولتی و‌غیره نشان از شجاعت، نفوذناپذیری و توانایی و مدیریت ایشان دارد.

مقدسیان افزود: به آیت‌الله طبسی جزو نوادر حوزه علمیه هستند که تمامی امور ایشان در جهت رضای خدا صورت می‌گرفت و از مردم ایران اسلامی خواهشمندیم برای سلامتی ایشان دعا کنند.