یاسوج- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در پیامی حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات را خط بطلانی بر یاوه های دشمن دانست.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی منتخب مردم استان در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این پیام آورده است: آفرین بر ملت غیور ایران که با اقتداء به قائد عظیم الشأن خود بازهم عزت و شکوه آفریدند.

حضورفهیمانه مردم انقلابی و دیندار بار دیگر بر یاوه ها و بافته های دشمن خط بطلان زد و قلب صاحب انقلاب امام عصر ارواحنافداه را شاد کرد.

مردم با بصیرت که در دو انتخاب بزرگ مشارکت چشم گیر کردند، یأس را به اردوی دشمن حواله دادند. مردم عزتمند و شکوه آفرین استان کهگیلویه و بویراحمد مثل انتخابات های گذشته درخشش خیره کننده از خود نشان دادند و این حضور لایق تقدیر و تکریم است. قلباً سپاس می گویم و تشکرمی کنم.

البته انتظار می رود همه کاندیدها در دو انتخابات قاعده های موفقیت و عدم موفقیت در عرصه رقابت را رعایت کنند، تا مبادا خدای ناکرده رفتاری ناشایست بروز کند. هر فرد موفق و پیروز خود را نماینده کل مردم بداند هر چند در چنین رقابتی پیروز واقعی مردم عزیزملت ایران و امت فهیم استانمان هستند.

میراث هر انتخابات باید افزایش درایت سیاسی و اجتماعی باشد و باید این میراث را پاس داشت. مردم انتخابگرِ براساس ارزش های اسلام و انقلاب، هماره بر همان ارزش ها خواهند ماند و دشمن خویش را که پیوسته به ضدیت با ارزش ها فرامی خواند، به خاک ذلت و مذلت خواهند نشاند.

آنچه از مردم ایران رخ داد آخرین حرکت طوفانی آنان علیه دشمن نخواهد بود و این امت بی دریغ و در هر زمان با پیروی از آموزه های دینی طوفانی سهمگین علیه دشمن خواهند بود. از همه کاندیدها که با عرضه خویش در یک مصاف و رقابت سیاسی و اجتماعی در شور و نشاط جامعه نقش آفرینی کردند تشکر می کنم. از تمامی دست اندرکاران اجرا و نظارت و بازرسی بر هر دو انتخابات و نیز همه عزیزانی که در امنیت،سلامت و نظم برگزاری آن موثر بودند، کمال سپاسگذاری را دارم.

رسانه ها و در رأس آن صدا و سیما که در افزایش بصیرت و اندیشه ورزی جامعه تلاش کردند در خورتقدیراند و اگر حرکتی غیر قابل دفاع در این ایام رخ داد، نیازمند اصلاح است و بی شک همگان در جهت اصلاح تلاش خواهند نمود و انشاء الله از فردا دغدغه توسعه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استان نصب العین همه باشد. از تمام کسانی که به حقیر ابراز محبت و اعتماد نمودند و همچنین کاندیداهایی که در سخنرانی های خود ابراز لطف کردند، صمیمانه قدردانی می کنم و پاداش را از ایزد منان می طلبم.