تقدیر و تشکر از حضور مردم در پای صندوق های رای

به گزارش پرس شیعه؛ روابط عمومی وزارت اطلاعات؛مردم ایران از گذشته حماسه ساز بوده اند. تفاوت این مردم مومن و غیور با سایر مردم جهان همین است که حماسه آفرین و تاریخ ساز بوده اند. این مردم در لبیک به ولی امرخود با حضوری پرشکوه و با افتخار به دو سنگر و رکن جلو برنده ی انقلاب، رای حضور و همدلی و همزبانی دادند تا دشمنان انقلاب مثل همیشه مایوس از نقشه های نرم و سخت خود بشوند.
آفرین بر شما مردم قهرمان، مستحکم و با ایمان که در انتخابات هفتم اسفند۱۳۹۴ طراوت و تازگی مجدد را برای درخت پر نور و پرثمر انقلاب اسلامی هدیه کردید و بارقه ی امید و روشنایی بیشتر را در دل مومنین به انقلاب ودوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی جا نهادید.
سربازان و خدمتگزاران شما در لباس سربازی گمنام حضرت ولی عصر (عج) با تبریک و تشکر از حضور شما در پای صندوق های رای، از خداوند متعال بهروزی همیشگی شما ملت سرافراز و سربلندی و عزت مستدام ایران اسلامیمان را در جهان خواستارند.
قطعاً منتخبین مردم نیز با تمسک به وحدت کلمه، با توکل به خداوند تبارک و تعالی و پشتیبانی ملت همیشه در صحنه، ماموریت داده شده از سوی ملت را به احسن وجه انجام داده و ایران اسلامی را در رسیدن به آمال و آرزوهای بزرگ انقلاب اسلامی یاری خواهند کرد انشاءالله .

روابط عمومی وزارت اطلاعات