جوانان فلسطینی در درگیری با نظامیان اسرائیلی در اردوگاه قلندیا در شمال قدس اشغالی یک خودروی نظامی صهیونیست ها را به آتش کشیدند.

به گزارش پرس شیعه؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، در پی درگیری های شدید بین فلسطینی ها و نظامیان اشغالگر طی شامگاه دوشنبه در اردوگاه قلندیا در شمال قدس اشغالی یک جیپ نظامی نیروهای اشغالگر به آتش کشیده شده و سه نظامی صهیونیست زخمی شدند. در این درگیری ها دو جوان فلسطینی نیز زخمی شدند.

در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه قلندیا جوانان فلسطینی با آنها درگیر شده و توانستند با پرتاب شیشه های آتش زا یک جیپ نظامی آنها را هدف قرار داده و به آتش بکشند.

در پی این درگیری ها معابر اردوگاه قلندیا شاهد درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیستی بوده و این نظامیان از گلوله های جنگی، پلاستیکی و گاز اشک آور استفاده کردند. همچنین نظامیان اسرائیلی از گلوله های منور نیز در آسمان اردوگاه قلندیا استفاده کردند.

اردوگاه قلندیا در یازده کیلومتری شمال قدس اشغالی و ۵ کیلومتری جنوب رام الله قرار دارد. این اردوگاه از زمان آغاز انتفاضه قدس در ماه اکتبر ۲۰۱۵ صحنه درگیری با نظامیان صهونیست بوده و بسیاری از ساکنان آن به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر به شهادت رسیده اند.