ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه در بحرین اقدام اخیر مزدوران آل خلیفه در حمله به پنج تکیه شیعیان در شهر سنابس را محکوم کرد.

به گزارش پرس شیعه؛ به نقل از سایت “منامه پست”، ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه تاکید کرد: حمله روز دوشنبه ۲۹ فوریه به ۵ تکیه حسینی (ع) به منزله اصرارحکومت بحرین بر ظلم و ستم به بخشی از ملت بحرین است.

این ائتلاف در پایگاه اینترنتی خود افزود: این جنایت ها و حملات مذهبی به دستور وزیر کشور صورت گرفته و گواهی بر ادامه جنگ حکومت آل خلیفه علیه شعائر دینی در سراسر بحرین به شمار می رود.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه حکومت آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست ها با سرکوبگری حکومت بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبرو شده است. حکومت بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.

نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به حکومت بحرین کمک می کنند.

در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده اند.

حکومت بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراض ها شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی مدت محکوم کرده است.

با وجود همه این اقدام ها، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته ها هستند.