همدان- مدیرحوزه علمیه همدان با بیان اینکه مردم باید بعد از انتخابات نیز نمایندگان خود را رصد کنند، گفت: مردم نباید بعد از انتخابات نماینده خود را مانند مشروطه انتخاب و رها کنند.

به گزارش پرس شیعه؛ آیت الله سیدمصطفی موسوی اصفهانی درسخنرانی پیش از خطبه نماز عبادی-سیاسی جمعه همدان با بیان اینکه همه کارها باید خالصانه باشد، گفت: هرکاری که خالصانه باشد آن کار باعث صعود خواهد شد.

وی با بیان اینکه کسی که عبادت خالصش را به سوی خدا بفرستد خداوند نیز بهترین راه و مصلحت را بر او نازل خواهد کرد، افزود: درس اخلاص را باید از مکتب حضرت فاطمه(س) فرا گرفت.

مدیرحوزه علمیه همدان با اشاره به انتخابات هفتم اسفند و حضور پرشور مردم حماسه ساز همدان عنوان کرد: باید از مردم که با همه مشکلات ازدواج جوانان، بیکاری، و مشکلات اقتصادی در هفتم اسفند حضور پیدا کردند باید تشکر کرد.

آیت الله موسوی بابیان اینکه مردم این نظام به این بصیرت رسیده اند که حفظ نظام از اصل واجبات است، ادامه داد: مردم این کشور و این استان برای دفاع از خون۲۵۰ هزارعزیزی که خون خود را برای امنیت این کشور فدا کرده اند د و یوم الله۲۲ بهمن و انتخابات هفت اسفند حضور پیدا کردند.

وی از همه عواملی که باعث شدند این انتخابات در آرامش و امنیت کامل برگزار شود تشکر کرد.

مدیرحوزه علمیه همدان بابیان اینکه بیعت با رهبری بیعت با پیغمبر(ص) است، بیان داشت: باید آفرین گفت به کسانی در۲۲ بهمن و هفت اسفند بیعت خود را به رهبرشان ارائه کردند.

آیت الله موسوی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب با رهنمودهای خود ۲۶ سال امت را راهنمایی و به خدا نزدیک کردند، افزود: همه مسئولان باید صادقانه برای محقق کردن خواسته های مردم و نظام تلاش کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان باید به ساده زیستی، پاکدامنی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیتی خود، ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی و ایستادگی دربرابر مداخلات بیگانه توجه داشته باشند، گفت: مردم نباید مانند مشروطه رای بدهند و کنار بروند بلکه باید نمایندگان خود را رصد کنند.

مدیرحوزه علمیه همدان بابیان اینکه مردم باید وعده های نمایندگان خود قبل از انتخابات رصد کنند، افزود: باید توجه داشته باشیم که سخنان و تفکرات نمایندگان روبه سازش با مستکبر نباشد.

آیت الله موسوی بابیان اینکه در صورتی که مشاهده کردیم که تمایل آن ها روبه مستکبر است باید به آنها تذکر دهیم، عنوان کرد: اگر بابصیرت بیشتری نمایندگان خود را انتخاب کنیم به نتیجه بهتری دست خواهیم یافت.