محصول نانویی مورد تایید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در لیست کالاهای فروش اینترنتی قرار گرفت.

به گزارش پرس شیعه؛ به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری، به منظور توسعه بازار و سهولت در تهیه و خرید محصولات نانویی، ستاد نانو و یک استارتاپ با یکدیگر همکاری خواهند کرد. شروع این همکاری با قرار گرفتن ۳ محصول نانویی مورد تایید ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در لیست کالاهای این شرکت است.

این ۳ محصول به شرح زیر است؛

ماسک نانویی
محصول ماسک نانویی یکی از تولیدات شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران (سُها) است. این شرکت یکی از سازندگان تجهیزات بهداشتی و پزشکی کشور است. ماسک‌های نانویی با دارا بودن نانو الیاف پلیمری جاذب ریزگردها و دیگر آلاینده‌ها است. فناوری پوشش‌دهی نانوالیاف، باعث افزایش کارایی ماسک در مقایسه با انواع دیگر شده است.

جعبه کمک‌های اولیه خودروی کیتوتک

کیتوتک، برندی ایرانی است که فرآورده‌های ترمیم زخم و بندآورنده خونریزی تولید می‌کند. تمامی محصولات کیتوتک مجوز وزارت بهداشت و استانداردهای جهانی را اخذ کرده است. کیف کمک‌های اولیه خودرو در ابعاد مناسب برای استفاده در خودرو، کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی طراحی شده و حاوی اقلام ضروری جهت انجام کمک‌های اولیه است.

جعبه کمک‌های اولیه پیشرفته کیتوتک

این محصول نیز توسط شرکت کیتوتک تولید شده و مانند جعبه کمک‌های خودرویی این شرکت، تمامی مجوزها و استانداردهای لازم را اخذ کرده است.