خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: همانطور که رهبری، ولایت‌ فقیه و دین قابل تجزیه نیست، دل هم قابل تجزیه نخواهد بود.

به گزارش پرس شیعه؛ حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در جشنواره «جوان سرباز» که صبح امروز در مجتمع فتح‌المبین برگزار شد، با ابراز خرسندی از اینکه در جمع سنگرنشینان، حافظان امنیت، شیران، دلیران و عاشقان اهل‌بیت حضور دارد، اظهار داشت: جوانان حرف اول را در جنگ جهانی حضرت حجت خواهند داشت و این پیام آماده‌باشی برای شما است.

وی حاکمیت امام زمان (عج) را حاکمیت بندگی، اخلاص، ایثار، عفت، مناعت طبع، عزت نفس و خداگونه شدن عنوان کرد و افزود: کسی که سلاح حیدری دارد، باید فتوت داشته باشد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: مرفهان بی‌درد به درد امام زمان (عج) نمی‌خورند و اساساً سربازی به عنوان سرباختگی برای امام زمان (عج) است؛ کسی که در قید مال و شهوت است، به درد جبهه و ایثار نمی‌خورد. یاران امام زمان (عج) اهل ایثار و جوانمردی هستند.

صدیقی خاطرنشان کرد: در تعطیلات جمعه، دنبال تفریحات مضر نروید، بلکه به سراغ بستن بارهایتان بروید؛ به زیارتگاه‌ها بروید، به کوه‌ها بروید. طوری نباشد که در قیامت از شما پرسیدند به کجا رفته‌اید، رویتان نشود که بگویید کجاها بوده‌اید.

وی با اشاره به اینکه در روایات آماده است که جوانی مقطع طلایی عمر است، ادامه داد: قدر جوانی را بدانید. قدر این دوره پرانرژی خود را بدانید. همانطور که شیطان و انسان‌های وسوسه‌گر، مشتری شما هستند، امام زمان (عج) هم مشتری شما است؛ ببینید جوانی‌تان را کجا خرج می‌کنید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در پایان گفت: همانطور که رهبری، ولایت‌فقیه و دین قابل تجزیه نیست، دل هم قابل تجزیه نخواهد بود و باید از دل‌ها مراقبت کنیم.

به گزارش پرس شیعه؛ در این مراسم امیر صباحی‌فرد جانشین قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)، امیر نصیرزاده معاون هماهنگ‌کننده ناجا و سردار بختیاری معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه پدافند هوایی حضور داشتند.