بسم الله الرحمن الرحیم
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَیُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ
صدق الله العلی العظیم

باعرض سلام و درود:

حمایت مالی یکی از منابع رایج تامین مالی وبسایتها و موسسات غیرانتفاعی در دنیا است. وبسایتهای غیرانتفاعی، وبسایتهایی هستند که بدون دریافت هزینه، به ارائه خدمات رایگان عام المنفعه می پردازند و به نیت درآمدزایی تاسیس نشده اند. این مجموعه ها به منظور تامین هزینه ها و گسترش دامنه فعالیتهای خود، به راهکارهای مختلفی رو می آورند که یکی از آنها حمایت مالی است که امروزه در میان موسسات بزرگ بین المللی اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

همانطور که ملاحظه میفرمایید شرایط در شیعه پرس نیز به همین صورت است، پرس شیعه در تمام زمینه های عقیدتی و مذهبی واجتماعی و خبری مطالب کاربردی و آموزنده ارائه می نماید، استفاده از تمام امکانات سایت رایگان بوده و هیچگونه حق عضویتی در ازای مشاهده یا دانلود مطالب، مقاله ها، بخشها و خبرنامه ها دریافت نمی شود و در هر زمان دسترسی به پرس شیعه محیا می باشد.

از جمله هزینه های شیعه پرس میتوان به موارد: نگهداری Server اختصاصی پرقدرت، تیم نویسندگان متخصص و ویراستار، تیم خبرنگاران داخل و خارج کشور، تیم برنامه نویسی، توسعه، امنیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته و مستمر اشاره نمود.

لذا نسبت به بودجه خود هر مبلغی را میتوانید از طریق فرم زیر پرداخت نمایید تا شما نیز در مسیر اطلاع رسانی به شیعیان جهان قدم برداشته باشید، از محبت و همراهی شما عزیزان در سراسر دنیا سپاسگزاریم.

چنانچه شما هم مایل به حمایت مالی از سایت شیعه پرس و شراکت در اجر معنوی آن هستید، هم اکنون این امکان فراهم شده است. هیچ گونه محدودیت یا سقف پرداختی برای حمایت مالی وجود ندارد و همچنین میتوانید از ۱۰۰۰تومان تا هر مبلغی که توانایی داشتید پرداخت کنید .

چنانچه امکان پرداخت آنلاین را دارید و رمز اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده اید، می توانید با استفاده از فرم زیر به سایت بانک هدایت شوید تا عملیات پرداخت بصورت آنلاین انجام شود و وجه دلخواه خود را در حمایت از سایت، پرداخت نمایید.

ان شاءالله که خداوند به شما اجر و مزد بی نهایت عطا بفرمایید

مدیریت شیعه پرس| پایگاه تحلیلی خبری شیعیان جهان

 واریز مبلغ از طریق درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی شیعه پرس با لینک زیر:
https://www.payping.ir/d/7biY