گروه خبر : مرجعیت و حوزه
کد خبر : 378162
تاريخ انتشار : جمعه - ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۰

پیام تسلیت حجت الاسلام حسین انصاریان در پی حادثه تروریستی زاهدان

پیام تسلیت حجت الاسلام حسین انصاریان در پی حادثه تروریستی زاهدان

در پی حادثه تروریستی زاهدان، حجت الاسلام حسین انصاریان طی پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش پرس شیعه، حجت الاسلام حسین انصاریان در پیامی شهادت جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

این پیام  به شرح ذیل است؛

هو المنتقم

چند قرن است دست پلید مستکبران بی‌رحم و گرگان آدم‌نما و وحشیان رشدیافته در جنگل‌های غرب و شرق، به‌ویژه دولت‌های آمریکا، انگلیس و حرام‌زاده متولد از آنان، یعنی اسرائیل پلید و وهابیت خبیث، به خون پاک مظلومان، مستضعفان، آزادی‌خواهان، جوانان، پیران، زنان، مردان و دل‌سوزان به ملت‌ها آغشته است.

این دیوان و ددان و دارندگان اخلاق سگان هار، این‌بار به جوانانی پاکدل، مؤمن، باصداقت و مهربان که جز مسئولیت مرزبانی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عهده نداشتند، حمله انتحاری کردند و آنان را به شهادت رساندند و در این ایام نزدیک به ولادت صدیقه طاهره(سلام‌الله‌علیها) و عید نوروز، خانواده‌هایی را به داغی جانسوز مبتلا کردند تا دل کثیف اربابانشان، آمریکا و اسرائیل و آل‌سعود خبیث را شاد کنند.

اینجانب این حادثه اسفبار و سنگین را به خانواده‌های این عزیزان و سپاه پاسداران و ملت باکرامت و شهیدپرور ایران و به مظلومان جهان تسلیت می‌گویم و از حضرت ارحم الراحمین برای آن شهیدان والا مقام علو درجات را مسئلت می‌نمایم.

فقیر حسین انصاریان

۲۶/۱۱/۹۷